اطلاعیه: آغاز وبینارهای «اقتصاد مبتنی بر رانت» Reviewed by arsia on . انجمن دانا سلسله وبینارهایی با عنوان «اقتصاد مبتنی بر رانت» توسط دکتر جمشید اسدی برگزار می نماید. جمشید اسدی را به عنوان تحلیل‌گر و استاد دانشگاه در رشته اقتصاد انجمن دانا سلسله وبینارهایی با عنوان «اقتصاد مبتنی بر رانت» توسط دکتر جمشید اسدی برگزار می نماید. جمشید اسدی را به عنوان تحلیل‌گر و استاد دانشگاه در رشته اقتصاد Rating: 0
صفحه اصلی » آموزش » اطلاعیه: آغاز وبینارهای «اقتصاد مبتنی بر رانت»

اطلاعیه: آغاز وبینارهای «اقتصاد مبتنی بر رانت»

اطلاعیه: آغاز وبینارهای «اقتصاد مبتنی بر رانت»

انجمن دانا سلسله وبینارهایی با عنوان «اقتصاد مبتنی بر رانت» توسط دکتر جمشید اسدی برگزار می نماید.
جمشید اسدی را به عنوان تحلیل‌گر و استاد دانشگاه در رشته اقتصاد می‌شناسیم. او به زبان های فرانسه و انگلیسی واحدهایی چون استراتژی اقتصادی، رفتارشناسی مشتری، جهانروایی اقتصادی، پژوهش، استراتژی و بازاریابی استراتژیک بر روی اینترنت (E-business, E-commerce, cybermarketing)، (Market Research) ، اخلاق در کسب و کار تدریس می کند.
کارهای پژوهشی او درباره تاثیر عواملی، به جز قیمت، چون اعتماد و رایگانی و مذهب و همبودی بر روی استراتژی بازیگر اقتصادی (مشتری و شرکت) است. پژوهش های دیگر وی در مورد اقتصاد بازار بر روی اینترنت و نیز در وام های خُرد (Microfinance) است.
او چندین کتاب به زبان فرانسه و مقالات پژوهشی بسیاری به زبان انگلیسی منتشر کرده است.
او می گوید: «در کنار کار دانشگاهی، برای برپایی دموکراسی در سپهر سیاسی و بازار در سپهر اقتصادی مبارزه می کنم. این مبارزه از همان شیوه کار دانشگاهی، یعنی پژوهش، سخنرانی، گفتگو و انتشار مقاله و کتاب است.»

Clip to Evernote

نظر

Scroll to top