دیالوگ دموکراتیک- شهریار آهی-وبینار اول Reviewed by arsia on . دیالوگ دموکراتیک برگرفته از مبانی فلسفی نوین فیلسوفانی مانند هابرماس و جامعه شناسانی با تجربیات میدانی در موضوع حل اختلافات اجتماعی است. این مبانی توسط موسسه آی دیالوگ دموکراتیک برگرفته از مبانی فلسفی نوین فیلسوفانی مانند هابرماس و جامعه شناسانی با تجربیات میدانی در موضوع حل اختلافات اجتماعی است. این مبانی توسط موسسه آی Rating: 0
صفحه اصلی » تازه ها » دیالوگ دموکراتیک- شهریار آهی-وبینار اول

دیالوگ دموکراتیک- شهریار آهی-وبینار اول

دیالوگ دموکراتیک برگرفته از مبانی فلسفی نوین فیلسوفانی مانند هابرماس و جامعه شناسانی با تجربیات میدانی در موضوع حل اختلافات اجتماعی است. این مبانی توسط موسسه آیدیای بین المللی به یک سلسله روشها و سازوکارها توسعه یافته است که تاثیر خود را در حل مسائل اجتماعی دشوار بوسیله متخصصان این کار نشان داده است .

دکتر شهریار آهی، فارغ التحصیل رشته کامپیوتر از دانشگاه ام آی تی است. او تز دکترای خود را در مورد موضوعی کاملا متفاوت نوشت، درباره یک مدل اقتصادی برای فاکتور های موثر در قیمت گذاری در کشور های تولید کننده انرژی.

شهریار تحقیقاتی در دانشکده بازرگانی هاروارد، در خصوص توسعه یک مدل بایزی برای تجزیه و تحلیل آماری بازار انجام داد. او همچنین همکار ارشد پژوهش در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک لندن بود، جایی که بر روی مشکلات امنیتی کشورهای حاشیه خلیج فارس کار می کرد.
شهریار آهی از فعالان عرصه سیاست است. او خودش را راست میانه و لیبرال در معنای اروپایی اش دسته بندی می‌کند، اما می‌گوید بهترین دوستان و همکاران سیاسی اش را در چپ پیدا کرده است.
او به عنوان صدای لیبرال دموکرات گروه های مخالف حکومت و کارشناس عرصه مدیریت رسانه، شناخته می شود.

Clip to Evernote

نظر

Scroll to top